Наш сайт переїхав .

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Наш навчальний заклад
Досягнення закладу

І місце у міському конкурсі ландшафтного дизайну 2010 року від нашого садочка були представлені такі композиції: «Родина лісових грибочків»

«Зачарований лелека»

«Незвичайні рибки»

«Замріяна кульбабка»

«Барвисті ліхтарики»

«Віз ми гарний змайстрували і на ярмарок рушали»

І місце у міському фестивалі дитячої гри 2010 року«Гра скликає друзів»

Фестиваль дитячої гри у дошкільному закладі проходив під девізом

Спорт любити слід - проживеш сто літ.

А щоб звичай пам'ятати, будемо в народні ігри грати.

ІІ місце у конкурсі «Сучасний навчальний заклад»

Створення умов для успішної соціалізації дошкільнят з вадами зору, формування їх життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до світу Природи, Культури, Людей, Самої Себе - одне із основних пріоритетних завдань нашого дошкільного закладу.

Створити повноцінне розвивальне середовище, яке б дало можливість нашим дітям розвиватись, набути необхідних знань та умінь для життя , орієнтуватись в навколишньому світі. Весь колектив докладає багато зусиль, аби малята почувалися комфортно, затишно. У групових приміщеннях їх чекають барвисті іграшки, будівельний матеріал, тут зручно розміщені меблі. Педагоги у групах подбали про іграшки, наочність, посібники для пізнавального розвитку та корекційної роботи з дітьми.

І місце у щорічному міському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» у номінації фольклор.

Фольклорний ансамбль нашого закладу « Віночок» зайняв І місце у щорічному міському фестивалі дитячої творчості «Чарівна квітка» у номінації фольклор.

Невичерпне джерело духовної краси - народна творчість, фольклор, традиції нашого народу.

Сьогодення ставить перед нами нелегке завдання у вихованні дітей, і щоразу ми повертаємось до старого, забутого, при цьому відроджуючи, пробуджуючи до життя національні традиції, національну культуру.

Педагоги нашого дошкільного закладу спрямовують свою роботу так, щоб дошкільнята розумом і серцем засвоїли народну мораль, певні норми поведінки, етику та естетику побуту, культуру нашого народу.