Пріоритетні напрямки роботи

1. Створення розвивального освітнього простору для соціальної адаптації дитини з вадами зору.

Шляхи реалізації:
- Подальше впровадження освітнього проекту « Уроки практичного життя» з дітьми дошкільного віку.
- Створення проекту « Просторове орієнтування як засіб успішної соціалізації дітей з вадами зору»
- Постійне оновлення розвивальних осередків групових кімнат.

2.Зміцнення здоров 'я дітей, розвиток і формування особистості, забезпечення соціально - психологічної реабілітації та адаптації дошкільнят з вадами зору шляхом корекційно - відновлювальної та лікувально - оздоровчої роботи.
Шляхи реалізації:
- Впровадження в роботу нових корекційних комп'ютерних програм
для лікування зорових порушень у дошкільнят.
- Апробація нових форм і методів оздоровлення дітей, підготовка збірки практичних розробок.
- Створення освітнього проекту « Здоров' язберігаючі технології в умовах організованого дитинства»
- Впровадження у роботу «Програми для дошкільних навчальних закладів компенсуючого типу для дітей з вадами зору» м. Львів

3. Забезпечення інноваційного характеру освітньої діяльності, використання сучасних виховних та навчальних технологій.
Шляхи реалізації:
- Розробка особистісно- орієнтованих навчальних планів для розвитку дітей із значними зоровими патологіями.
- Вивчення творчих доробок педагогів ДНЗ та результативності впровадження інноваційних технологій в практику роботи з дошкільниками.